راهنمای استفاده از تخفیف معرفی به دوستان

از این پس میتوانید به راحتی ابزارمارت را به دوستان خود معرفی کنید و با دعوت از آنها، هم خودتان تخفیف بگیرید و هم یک تخفیف به عنوان هدیه به دوست خود اهدا کنید.

برای استفاده از این امکان ابتدا از قسمت مربوطه با وارد کردن شماره همراه و رمز عبور وارد سایت شوید. در قسمت بالا سمت چپ و در زیر نام شما گزینه‌ای به عنوان معرفی دوستان وجود دارد.

با کلیک بر روی این گزینه به قسمت معرفی دوستان که در حساب کاربری شما وجود دارد وارد می‌شوید. در این قسمت و در پایین صفحه روشهای موجود برای معرفی ابزارمارت به دوستان خود را مشاهده می‌کنید.

با کلیک بر روی گزینه دعوت با پیامک کادری مشابه شکل زیر مشاهده می‌کنید. در قسمت تلفن همراه، شماره دوست خود را وارد کرده و در قسمت پیام، پیغام مورد نظر خود را بنویسید و روی گزینه ارسال کلیک کنید. با این کار پیامکی حاوی لینک ثبت نام برای دوست شما ارسال خواهد شد.

روش دیگر دعوت از طریق تلگرام است، چنانچه از نسخه کامپیوتر تلگرام استفاده می‌کنید با کلیک بر روی گزینه مربوطه اجازه دسترسی برای ارسال پیغام از شما گرفته می‌شود و با انتخاب دوست خود پیغام دعوت از طریق تلگرام ارسال میشود.

با این حال چنانچه از روش دیگری میخواهید استفاده کنید، با کپی کردن لینک موجود در کادر پایین و ارسال آن با هر روش، چنانچه ثبت نام از طریق لینک انجام پذیرد، فرد ثبت نام کرده به جمع دوستان شما اضافه میشود. به محض ثبت نام فرد با لینک مورد نظر وضعیت دوست شما به حالت تایید شده تغییر می‌کند.

به محض ثبت نام مبلغ هدیه به اعتبار دوست شما افزوده خواهد شد و پس از ثبت اولین سفارش ایشان، مبلغ هدیه به اعتبار شما افزوده خواهد شد.

اعتبار اضافه شده به حساب شما در مرحله سبد خرید قابل اعمال است و به صورت تخفیف در سفارش شما لحاظ می‌شود.