راهنمای استفاده از تخفیف معرفی به دوستان

از این پس میتوانید به راحتی ابزارمارت را به دوستان خود معرفی کنید و با دعوت از آنها، هم خودتان تخفیف بگیرید و هم یک تخفیف به عنوان هدیه به دوست خود اهدا کنید. در این طرح شما به عنوان معرف 20000 تومان اعتبار و دوست شما نیز به عنوان دعوت شونده 10000 تومان اعتبار دریافت خواهید کرد. مهلت استفاده از این اعتبار، از لحظه قرارگیری در حساب کاربری شما 60 روز است. در نهایت در هر خرید شما حداکثر امکان پرداخت 50% از کل مبلغ سفارش را از طریق اعتبار دارید.

آموزش چگونگی استفاده از این امکان در ادامه آمده است:

برای استفاده از این امکان ابتدا از قسمت مربوطه با وارد کردن شماره همراه و رمز عبور وارد سایت شوید. در قسمت بالا سمت چپ و در زیر نام شما گزینه‌ای به عنوان معرفی دوستان وجود دارد. 

و یا چنانچه از تلفن همراه استفاده می‌کنید در قسمت بالای سایت و در گزینه‌های موجود در حساب کاربری بر روی گزینه «معرفی دوستان» کلیک کنید.

با کلیک بر روی این گزینه به قسمت معرفی دوستان که در حساب کاربری شما وجود دارد وارد می‌شوید. در این قسمت و در میانه صفحه روش‌های موجود برای معرفی ابزارمارت به دوستان خود را مشاهده می‌کنید. در حال حاضر امکان ارسال لینک دعوت از طریق پیامک و یا تلگرام وجود دارد. با کلیک بر روی گزینه دعوت با پیامک کادری مشابه شکل زیر مشاهده می‌کنید. در قسمت تلفن همراه، شماره دوست خود را وارد کرده و در قسمت پیام، پیغام مورد نظر خود را بنویسید و روی گزینه ارسال کلیک کنید. با این کار پیامکی حاوی لینک ثبت نام برای دوست شما ارسال خواهد شد. توجه کنید نیازی به کپی کردن جداگانه لینک و قراردادن آن در متن پیام نیست و لینک دعوت به صورت خودکار در انتهای پیامک وجود دارد.

روش دیگر دعوت از طریق تلگرام است، چنانچه از نسخه کامپیوتر تلگرام استفاده می‌کنید با کلیک بر روی گزینه مربوطه (Open Telegram Desktop) اجازه دسترسی برای ارسال پیغام از شما گرفته می‌شود و با انتخاب دوست خود پیغام دعوت از طریق تلگرام ارسال می‌شود.

با این حال چنانچه قصد استفاده از روش دیگری برای ارسال لینک اختصاصی دعوت از دوستان خود را دارید، با کپی کردن لینک موجود در کادر پایین و ارسال آن با هر روش، چنانچه ثبت نام از طریق لینک انجام پذیرد، فرد ثبت نام کرده به جمع دوستان شما اضافه می‌شود. به محض ثبت نام فرد با لینک مورد نظر وضعیت دوست شما به حالت تایید شده تغییر می‌کند.

لینک اختصاصی دعوت

به محض ثبت نام مبلغ هدیه به اعتبار دوست شما افزوده خواهد شد و بعد از ثبت و تکمیل سفارش دوستتان، مبلغ 20000 تومان نیز به حساب شما به عنوان دعوت کننده افزوده می‌شود. برای بررسی وضعیت اعتبار خود و تراکنش مربوط به آن می‌توانید به صفحه اعتبارهای من مراجعه کنید.

اعتبار اضافه شده به حساب شما در مرحله سبد خرید قابل اعمال است و به صورت تخفیف در سفارش شما لحاظ می‌شود.