بازگشت
دسته
کاربرد ابزار
 1. ساختمانی (3)
 2. باغبانی (2)
 3. خانگی (8)
 4. عمومی صنعتی (119)
 5. مکانیکی (1)
 6. الکترونیک (128)
 7. آزمایشگاهی (38)
برند
 1. سایر (38)
 2. لیزر لاینر - Laser Liner  (6)
 3. هیوکی - Hioki (29)
 4. سیلور - Silver (1)
 5. کیوریتسو - Kyoritsu (41)
 6. لوترون - Lutron (57)
 7. مستک - Mastech (25)
 8. هولد پیک - holdpeak (3)
قیمت
 1. تومان40000
  تومان46700000
  40000- 46700000
 2.  
 3. از

  تومان

  تا

  تومان

https://abzarmart.com/
جستجوی پیشرفته

نمایش کالای 1 تا کالای 36

مجموع کل: 200 کالا

مولتی متر

مولتی‌متر جزء یکی از کاربردی ترین وسایل اندازه گیری است که توانایی اندازه‌گیری کمیت‌هایی چون ولتاژ، جریان، ظرفیت خازن، مقاوت الکتریکی، دما و فرکانس را دارد. اهم متر به طور کلی به چهار دسته مولتی‌متر آنالوگ، مولتی‌متر دیجیتال، مولتی‌متر رو میزی و مولتی متر انبری تقسیم می‌شود.

نمایش بیشتر

مولتی متر آنالوگ (مولتی متر عقربه‌ای)

مولتی‌متر های آنالوگ با استفاده از میکروسنج برای نمایش دادن اطلاعات روی صفحه استفاده می‌کنند. مولتی‌مترهای عقربه ای نسبت به سایر مولتی‌مترها از دقت پایین تری برخوردارند.

مولتی متر دیجیتال

مولتی‌مترهای دیجیتال کاربری آسان و دقت اندازه گیری بالاتری نسبت به مولتی‌مترهای آنالوگ دارند. این دستگاه کمیت‌های اندازه‌گیری شده را به صورت عدد همراه با واحد کمیت اندازه گیری شده، بر روی صفحه، نمایش می‌دهد.

مولتی متر رو میزی

این نوع مولتی‌متر بیشتر در آزمایشگاه‌‌‌ها، آموزشگاه‌ها و تعمیرگاه های برق و الکترونیک کاربرد دارد. این مولتی‌متر از نوع مولتی‌مترهای دیجیتال است و دارای دقت اندازه گیری بالایی است.

مولتی متر انبری (کلمپ متر – مولتی متر چنگکی)

آمپرمتر کلمپی برای اندازه گیری جریان مدار بدون قطع حادی جریان و بدون تماس فیزیکی با مدار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه برای اندازه گیری جریان های بالا بسیار پرکاربرد است.

خرید مولتی متر دیجیتال

در بیشتر مدل‌ها جهت افزایش دقت در برش امکان نصب دستگاه بر روی میز وجود دارد و در برخی مدل‌ها نیز این ویژگی به چشم نمی‌خورد.

نکات مهم خرید مولتی متر دیجیتال

قبل از اقدام به خرید بهترین مولتی‌متر دیجیتال باید نیازهای خود را بررسی کنید. قیمت مولتی‌متر ها با توجه به ویژگی هایی همچون دقت اندازه‌گیری، میزان مقاومت و گستره مولتی‌متر متفاوت است. مهم ترین نکته در خرید این دستگاه بررسی استاندارد بودن و داشتن ایمنی کامل برای کاربران است. پس بهتر است پیش از توجه به ارزان و یا گران قیمت بودن آن این موارد را بررسی کنید.