فرصتی برای کاربلدها

جوایز ویژه هفته فنی حرفه ای

بیشتر بدانید

قرعه کشی؟

هفته فنی و حرفه ای


هفته مهارت

ابزارمارت به عنوان حامی تمامی تلاشگران و سختکوشان عرصه کار و تولید، این بار به مناسبت هفته مهارت و روز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، برای تمامی مهارت آموزان و کاربلدهایی که با آموزش‌های مناسب، حالا یک متخصص حرفه‌ای هستند فرصتی ویژه در نظر گرفته است. شما می‌توانید با ثبت نام در این رویداد از جوایزی که ابزارمارت برای شما در نظر گرفته است برخوردار شوید. فراموش نکنید که فقط تا 6 مرداد ماه برای بهره‌مندی از این فرصت ویژه زمان دارید.

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان


دانش آموزان و دانش‌آموختگان هنرستان

اگر در حال حاضر دانش‌آموز هنرستان هستید و یا چند سالی از فارغ التحصیلی شما از هنرستان می‌گذرد می‌توانید از این فرصت استفاده کنید.

مهارت آموزان مراکز فنی و حرفه‌ای

چنانچه هر یک از دوره‌های آموزشی و مهارت آموزی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای سراسر کشور را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اید می‌توانید برنده باشید.

نحوه ثبت نام

چطور؟

ثبت نام

شما می‌توانید با تکمیل فرم زیر و یا ارسال اطلاعات به تلگرام ما در قرعه‌کشی شرکت کنید. برای این کار نیاز است چنانچه دانش‌آموز هنرستان هستید تصویری از کارنامه امسال خود و اگر فارغ التحصیل هستید تصویری از مدرک پایان تحصیلات خود را برای ما بفرستید. همچنین اگر در هر یک از دوره‌های مراکز فنی و حرفه‌ای شرکت کرده‌اید تصویری از کارت گواهینامه‌ی پایان دوره خود را بارگذاری کنید.