قیمت ، بررسی و خرید ابزارآلات میلواکی

پرفروش ترین های میلواکی

جدیدترین های میلواکی

شرکت میلواکی آمریکایی از سال 1924 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید ابزارهای صنعتی ، ابزارهای دستی و لوازم جانبی آغاز نمود. میلواکی با توجه به نیاز صنعت و به هدف کارایی بالا محصولات خود را طراحی کرده است و همین امر سبب شد که مصرف کنندگان صنعتی از ابزارهای شرکت میلواکی به عنوان ابزارهایی با کیفیت ،با دوام و متنوع یاد کنند. جوشکاران به سمباده/فرزی سبک با استفاده راحت نیاز داشتند که تحمل کار سنگین در طولانی مدت را داشته باشد ، برای رفع این نیاز میلواکی مدل 6 کیلویی تک-اسب بخار بالانس را ارائه داد و در ادامه همین روند ، بعد از جنگ یک کلاچ فنری که از پس زدن دستگاه جلوگیری کند را تولید کرد و بعد از آن همین ویژگی به اره گردبر میلواکی نیز اضافه شد. در سال 1949 یکی از بهترین طراحی های آن زمان ، به هدف سهولت کار برق‌کاران و لوله کشان در محیط های بسته تحت عنوان دریل زاویه دار 11 میلی‌متری تولید شد و مورد استقبال صنعت گران قرار گرفت.بعد از آن در سال 1951 اره افقی بر ساوزال با قابلیت برش افقی با 3 قطعه محرک بهره‌وری مناسبی را به مصرف کنندگان می‌داد. در دهه 1960 ، میلواکی به پیشگام این صنعت تبدیل شده بود و خط تولیدش به ابزارهای جدید گسترش یافت و تولیدات خود را بر اساس تقاضا و نیاز بازار ، افزایش داد.

میلواکی در دهه 70 ، ابزار های متعدد دیگری معرفی کرد : هول هاوگ (Hole Hawg)، اولین دریل برای سوراخ های بزرگ بین شیروانی و تیرچه در ساختمان سازی شهری. میلواکی همچنین اولین دریل پیستولی 12 میلی متر، مگنوم هول-شوتر (Magnum Hole-Shooter)، اولین فرز 115 میلی متر تولید ایالات متحده خود را تولید کرد.

میلواکی همچنین ابزار موجود خود را ارتقا داد؛ افقی بر مشهور خود را 2 سال آزمایش کرد تا نسخه جدید آن را وارد بازار کند که این اره با سرعت زیادش و لرزش بسیار کم آن، استاندارد جدیدی برای اره افقی بر در جهان ایجاد کرد. همچنین این شرکت در 1980 نوعی اره میزی را تولید کرد که انقلابی در این صنعت بود. با همان ساختار فشرده ابزارهای کوچکتر این اره میزی قابلیت برش 12*12 سانتی متر را در حالی داشت که سرعت زیاد و وزن سبکی داشت. ورود این ابزار به بازار موقیعت این شرکت را به برترین تولید کننده اره میزی، پرتاب کرد و همه متخصصان این صنعت معتقد بودند که رقیبی ندارد.

نمایندگی برند میلواکی در ایران ، شرکت اطلس کوشا است که محصولات را گارانتی 12 ماه می کند