قیمت ، بررسی و خرید ابزارآلات ریجید

پرفروش ترین های ریجید

شرکت ریجید به دلیل تنوع بسیار بالا و کیفیت عالی محصولاتش به عنوان یکی از شرکت های معتبر و به نام آمریکایی در زمینه تولید انواع ابزارو تاسیسات کارگاهی و انواع ابزارهای اندازه گیری، انواع ابزار دستی و برقی نظیر ترازها، خط کش‌های پیچ، چکش ها، انبردست ها، اره ها، آچارها، آچار شلاقی، آچار دو دسته، لوازم لوله کشی، ابزار پرس کردن، ابزار تراشکاری، پایه‌های لوله کشی، لوله گیر زنجیری، حدیده برقی، لوله خم کن‌های دستی، لوله بر،پرس کابل شور کمپرسورهای هوا، فیلترها و لوازم جانبی برای پرس کردن، ابزار آلات لوله‌کشی فاضلاب‌ها و... در دنیا شناخته شده است.
ریجید فعالیت خود را از سال 1993 در منطقه ای به نام ریج ویل ایلت اوهایو با ساخت آچار لوله گیر آغاز نمود ، از آن زمان تا به امروز نام این شرکت در صنعت ابزار سازی مقارن شده است با مرغوبیت و کیفیت بالا.
شرکت ریجید به منظور رفع نیاز بازار مصرف کننده در حیطه لوله کشی ، طی سالیان متمادی اقدام به تولید ابزار دستی و ماشین آلات در این زمینه نمود.
ابزارآلات ریجید در صنایع ساختمانی ، معادن ، حفر چاه های نفت ، انشعابات نفت و گاز ، تجهیزات مربوط به صنعت آبخیزداری ، بهداشتی ، شوفاژکاری و نصب تجهیزات تهویه مطبوع ، تشخیص و زدودن گرفتگی لوله ها در صنایع مختلف و شهرداری و ... مورد استفاده هستند.
به مدد بهبود و پیشرفت محصولات جدید ، این شرکت آمریکایی قادر است پاسخگوی رشد سریع و نیاز نصب و راه اندازی مقرون به صرفه تاسیسات صنعتی باشد.
ریجید به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه تولید ابزار لوله کشی ، امروزه میلیون ها محصول متنوع در سایزها و مدل های مختلف را به بازار ارائه داده است.